• صفحه اصلی
 • مفاخر روحانیت استان
 • شیوه نگارشی مقالات
 • اهداف جشنواره علامه بلادی
 • درباره ما
 • ارتباط با ما
 • English
 • العربی
 • RSS
 • حجت الاسلام جمالی در نشست اعضای کنگره علمی پژوهشی علامه بلادی بوشهری(ره) با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر از آغاز به کار پنجمین دوره این کنگره خبر داد .

  جشنواره علامه بلادی بوشهری (ره)
  نماینده ولی فقیه در استان بوشهر:

  آیت الله صفایی بوشهری گفت: کنگره علامه بلادی می تواند منشأ وحدت، همدلی و ایجاد تحول در جامعه در راستای اهداف انقلاب اسلامی باشد و همچنین باعث رشد اجتماعی و علمی و پژوهشی در فضای جامعه شود.

  از سوی نماینده ولی فقیه در استان بوشهر؛

  از سوی نماینده ولی فقیه در استان بوشهر اعضای دبیرخانه کنگره علامه بلادی بوشهری تجلیل شدند.

  آیت الله صفایی بوشهری:

  امام جمعه بوشهر ارائه نام استان در فضای ملی و توسعه علمی را حاصل برگزاری این کنگره دانست و گفت: این نشان از اثر بخشی کار است.

  در سالروز شهادت حجت‌الاسلام شیخ ابوتراب عاشوری چهارمین کنگره علمی پژوهشی علامه بلادی بوشهری با حضور طلاب، روحانیون، پژوهشگران، علما، فضلا، دانشجویان و مسئولان اجرایی در بوشهر برگزار شد.

  رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه:

  رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور گفت: در طول تاریخ، روحانیت و علمای استان بوشهر نقش مهمی در بیداری و بصیرت مردم داشته‌اند.

  دبیر چهارمین کنگره علمی پژوهشی علامه بلادی بوشهری:

  دبیر چهارمین کنگره علمی پژوهشی علامه بلادی بوشهری با اشاره به استقبال علما، روحانیون و پژوهشگران دانشگاهی از این کنگره گفت: امسال برای چهارمین بار کنگره علامه بلادی بوشهری برگزار می‌شود و یک‌هزار و ۱۰۰ تثر به دبیرخانه‌های این کنگره ارسال شده است.

  آیت‌الله صفایی بوشهری:

  امام جمعه بوشهر با بیان اینکه روحانیت استان بوشهر در ادوار مختلف نقش مهم و تاثیرگذاری داشته است گفت: تاریخ روحانیت استان بوشهر بسیاری از کتاب‌های مرجع را در دل خود جای داده است.

  آیت الله صفایی بوشهری:

  امام جمعه بوشهر با بیان اینکه استان بوشهر در عرصه روحانیت دارای جایگاه قوی است افزود: بعد از برگزاری سه کنگره علامه بلادی و پیش از آن چند دوره برگزاری همایش مفاخر روحانیت استان بوشهر، نگاه کشور به روحانیت استان تغییر کرده و این نشان می‌دهد که استان بوشهر استانی قوی در عرصه روحانیت است.

  با حضور رئیس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه کشور

  دبیر چهارمین کنگره علمی پژوهشی علامه بلادی بوشهری(ره) افزود: این کنگره سه شنبه 13 آذرماه با حضور حجت الاسلام و المسلمین علی اکبری، رئیس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه کشور در مصلی جمعه بوشهر برگزار می شود.

  حجت الاسلام جمالی در نشست اعضای کنگره علمی پژوهشی علامه بلادی بوشهری(ره) با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر از آغاز به کار پنجمین دوره این کنگره خبر داد .

  نظر سنجی
  شما مهم ترین ماموریت جشنواره علامه بلادی بوشهری ره را چه می دانید؟
  معرفی علماء و مفاخر استان و آثار علمی ایشان
  17%
  ایجاد انگیزه در بین طلاب و روحانیون و تقویت فرهنگ پژوهش و نگارش آثار علمی
  35%
  شناسائی نخبگان و استعدادهای علمی برتر طلاب و حمایت از آنها
  18%
  جهت­دهی فعالیت­های پژوهشی طلاب به سمت نیازهای پژوهشی حوزه و نظام اسلامی
  20%
  بازگشت